Zachęcam wszystkich zaglądających na naszą stronę do nadsyłania starych zdjęć i dokumentów. Warto jest zajrzeć do albumów należących do nas, naszych rodziców czy dziadków. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak interesujące fotografie posiadamy. Można nawet śmiało stwierdzić, że każdy z nas ma jakieś fotografie starsze niż kilkanaście lat, ukazujące naszych przodków i miejsca, których nie ma lub które całkowicie się zmieniły. Oczywiście nie chodzi tutaj o sam Osjaków. Bardzo zależy nam na zdjęciach z wszystkich pobliskich miejscowości, również z sąsiednich gmin - Konopnica, Kiełczygłów, Siemkowice, Wierzchlas, czy Ostrówek.

joomplu:110 joomplu:109

Wcześniej swoje zdjęcia przesłali Krzysztof Neldner, Krzysztof Stolarczyk, Bożena Gibas, Czesław Kardynia i Ryszard Kmita. Kilkanaście zdjęć udostępniło również Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Ostatnio fotografie rodzinne z lat 20. nadesłała Pani Ewa Kubicka z Wrocławia. Prezentujemy te zdjęcia powyżej.

Zdjęcia można przesłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio na stronie galerii uprzednio rejestrując się.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!